Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Blanes to południowa brama do Costa Brava, położona w połowie drogi między Barceloną i Gironą, słynąca przede wszystkim z dużej, piaszczystej plaży – jednej z najdłuższych na wybrzeżu, promenady wysadzanej palmami, malowniczego portu jachtowego a także z ogrodów botanicznych „Pina Rosa” i “Mutra”. Od kilku lat znana również z tęgich melanży nakręcanych przez polskich studentów w czasie sierpnia i września!

Na wyjeździe poza samym Blanes zwiedzamy również malowniczy Paryż , barwną Barcelonę, zachwycające wzgórza Monsterrat, artystyczne Gironę i Figueres oraz pobliską nadmorską Tossę de Mar. Wieczory zaś spędzamy na szaleństwach w pobliskich klubach bądź w słynnych lokalach w Lloret de Mar. Poza tym zaś plaża, słońce, przejrzyste morze i strumienie Sangrii… Czego więcej trzeba?

Hiszpania Blanes

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/shakeit/shakeit.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175

Dodatkowo filmiki z Lloret de Mar i Blanes idealnie obrazujące klimat wyjazdów:

SPRAWDŹCIE ARCHIWUM POZOSTAŁYCH WYJAZDÓW!
Grecja Nea Potidea
Włochy Cupra Marittima
Czarnogóra Ulcinj
Chorwacja Omis
Bułgaria Słoneczny Brzeg
Praga Czechy
Val di Fiemme
Sylwester w polskich górach
Czarnogóra Herceg Novi
Włochy Lignano