Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Kto by tam jechał na weekend do jednej europejskiej stolicy kiedy na tym wyjeździe możecie zwiedzić aż dwie! Pora w końcu poznać bliżej naszych wschodnich sąsiadów - jeszcze nie jednego zaskoczą wspaniałościami jakie mają nam do zaoferowania. Tym razem proponujemy wypad do litewskiego Wilna i łotyskiej Rygi.

Połączenie wielokulturowego Wilna z wiecznie zieloną Rygą to idealny sposón na długi studencki weekend na zbliżającą się majówkę. Aż 4 dni zwiedzania (w tym poznawanie zakątków Wilna i Rygi od podszewki w towarzystwie licencjonowanego przewodnika), studenckiej integracji w gronie młodych ludzi kochających podróże, chill i odpoczynek w lokalnych pubach oraz kawiarniach, i nie powtarzalna okazja poznania bliżej niedocenianych wschodnich sąsiadów. Nie ma na co czekać! Czas podbijać Litwę i Łotwę!


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/shakeit/shakeit.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175
SPRAWDŹCIE ARCHIWUM POZOSTAŁYCH WYJAZDÓW!
Grecja Nea Potidea
Włochy Cupra Marittima
Czarnogóra Ulcinj
Chorwacja Omis
Bułgaria Słoneczny Brzeg
Praga Czechy
Val di Fiemme
Sylwester w polskich górach
Hiszpania Blanes
Czarnogóra Herceg Novi
Włochy Lignano