Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Nie ma nic lepszego od zakończenia sezonu zimowego z SHAKE IT! w pięknej Francji! Les Deux Alpes z ponad 220 km tras to idealne miejsce by skorzystać z ostatnich zimowych szaleństw przed powrotem do nauki. Wygodne apartamenty, jedne z najlepszych stoków w Alpach, wyśmienite warunki narciarskie i masa studenckiej integracji pod hasłem SHAKE IT!

Les Deux Alpes nazywane jest często najatrakcyjniejszym i najciekawszym regionem Alp. I nie bez przyczyny patrząc się na to, że obejmuje on lodowiec Mont de Lans umożliwiający całoroczne szaleństwo narciarskienajwiększy w Europie snowpark, ponad 220 km wyśmienicie przygotowanych nartostrad i (przede wszystkim ;)) bardzo dobrze rozwinięte zaplecze knajp, barów i restauracji na stoku. Dorzuciliśmy do tego jeszcze prawie 200 studentów z całej Polski, najgrubsze apresy w barach na stoku i jeszcze więcej imprezowania wieczornego w klubach i uzyskaliśmy najlepszy przepis na zakończenie sezonu zimowego z prawdziwym BANG!


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/shakeit/shakeit.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175
SPRAWDŹCIE ARCHIWUM POZOSTAŁYCH WYJAZDÓW!
Grecja Nea Potidea
Włochy Cupra Marittima
Czarnogóra Ulcinj
Chorwacja Omis
Bułgaria Słoneczny Brzeg
Praga Czechy
Val di Fiemme
Sylwester w polskich górach
Hiszpania Blanes
Czarnogóra Herceg Novi
Włochy Lignano