Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Rumunia – kraj krwiożerczego Draculi, winnic wijących się u podnóży Karpat, wzgórz usianych starymi zamkami oraz zachwycającej stolicy zwanej „małym Paryżem„. To jednak nie wszystko co zobaczymy w Rumunii! Choć nadal nie należy do zatłoczonych destynacji turystycznych, cieszy się coraz większą popularnością wśród wakacjowiczów dzięki swoim pięknym plażom nad Morzem Czarnym, gościnności mieszkańców i… prawdopodobnie najmocniejszego bimbru na świecie ;) Przekonaj się sam dlaczego jest to idealne miejsce na letni relaks!

Wyjazd do Mamai to nie tylko maksymalny chillout na piaszczystej plaży. To również zwiedzanie pięknych miejsc – zadziwiającego Bukaresztu, bułgarskiej Warny czy też odkrywanie lokalnego zoo, akwarium i aquaparku. Wieczory zaś przepełnione są clubbingiem w największych i najekskluzywniejszych klubach tej części Europy – w końcu nie bez powodu celebryci zjeżdżają się właśnie do Mamai na moc nocnych szaleństw!


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/shakeit/shakeit.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175
SPRAWDŹCIE ARCHIWUM POZOSTAŁYCH WYJAZDÓW!
Grecja Nea Potidea
Włochy Cupra Marittima
Czarnogóra Ulcinj
Chorwacja Omis
Bułgaria Słoneczny Brzeg
Praga Czechy
Val di Fiemme
Sylwester w polskich górach
Hiszpania Blanes
Czarnogóra Herceg Novi
Włochy Lignano