Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Fantastyczne firmy
powinny współpracować!

Skoro już tu trafiłeś na pewno myślisz podobnie! W SHAKE IT! przywiązujemy ogromną wagę do relacji – zarówno wewnątrz zespołu jak i z naszymi partnerami. Na tej stronie dowiesz się więcej o nas i o możliwościach współpracy.

Dlaczego SHAKE IT!?

Każdy nasz projekt tworzony jest z pasji – robimy takie wyjazdy i imprezy, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć. Jesteśmy nastawieni na zadowolenie naszych uczestników, a co za tym idzie, przykładamy ogromną wagę do jakości naszych wyjazdów. To co nas wyróżnia:

 • stale rozwijający się, ponad 40 osobowy zespół w którym najważniejsze są relacje i profesjonalizm: SHAKE IT! Family,
 • 10 lat doświadczenia w działalności w środowisku studenckim,
 • jedna z najdłużej działających marek studenckich w Warszawie,
 • jesteśmy touroperatorem tworzącym własny produkt turystyczny: odwiedziliśmy ponad 20 krajów na ponad 200 wyjazdach!
 • nasza dotychczasowa działalność to także ponad 50 imprez klubowych z coroczną i największą:  SHAKE IT! Najgrubszymi Otrzęsinami Warszawy!
 • ponad 30 000 zadowolonych osób, które wzięły udział w naszych projektach – zarówno imprezach jak i wyjazdach zagranicznych!
 • pełen profesjonalizm w realizacji projektów: począwszy od kwestii prawnych i bezpieczeństwa na dbanie o detale wyjazdów!

Co możemy zrobić razem?

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie poziomu wyjazdów. Osiągamy to między innymi, przez oferowanie uczestnikom dodatkowych aktywności, sprawiających, że wyjazdy nabierają oryginalnego i niepowtarzalnego klimatu. Wszystko to powoduje, że nasze projekty cieszą się niesłabnącą popularnością.

Dzięki pomocy partnerów jesteśmy w stanie zaproponować jeszcze więcej atrakcji. Z punktu widzenia współpracy, naszych partnerów dobieramy z należytą starannością. Liczy się dla nas jakość marki oraz pro studencka polityka firmy. Działamy na zasadzie WIN – WIN: współpracując z nami masz pewność, że dołożymy wszelkich starań aby osiągnąć nasze wspólne cele.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli uważasz że możemy razem zrobić coś fajnego – daj nam znać! Z naszej strony jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje współpracy. Chętnie też spotkamy się z Tobą osobiście.  Na spotkaniu poznamy się lepiej, uzgodnimy szczegóły współpracy tak, aby spełniała wszelkie oczekiwania obu stron.

Maciej Dukata

Glówny koordynator SHAKE IT!

Twórca SHAKE IT! Człowiek orkiestra, spina to wszystko razem. Jeżeli nie wiesz, do kogo się zgłosić – kieruj się prosto do niego.
tel: +48 505 811 107
e-mail: maciej.dukata@shakeit.pl.

Rafał Buga

Koordynator ds promocji i współpracy

Najlepsza osoba, gdy chcesz nawiązać z nami kontakt w celach biznesowych. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.
tel: +48 511 993 936
e-mail: rafal.buga@shakeit.pl

Poza konkretnymi osobami najlepiej kontaktować się z nami:

 • przez formularz kontaktowy lub chat (widoczny w prawym dolnym rogu ekranu),
 • telefonicznie pod numerem infolinii
  +48 73 37 74253 (+48 73 37 SHAKE),
 • mailowo na adres biuro@shakeit.pl.

Współpracowali z nami m.in.:


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/shakeit/shakeit.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175