Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Zastanawiasz się czy warto z nami jechać? Poniżej prezentujemy kilka z naszych najważniejszych zalet!

Najlepsze ceny


Wyjeżdżając z nami masz właściwie pewność, że nie znajdziesz tańszego wyjazdu w tym terminie i w takich warunkach. Sprawdź w naszym FAQ

DLACZEGO WYJAZDY Z NAMI SĄ TAKIE TANIE?

Niepowtarzalne turnusy


Nie robimy masówki. Nie mamy 500 terminów wyjazdów. Każdy wyjazd jest przygotowywany indywidualnie przez konkretnych ludzi. Traktujemy je jak dzieła sztuki.

SPRAWDŹ GDZIE JEDZIEMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE

Konkretna kadra


Ludzie, którzy z Wami jeżdżą to pasjonaci. To nie słabo opłacani, przypadkowi piloci którzy coś tam muszą Wam ogarnąć i mają dyżur od 10 do 12 jak w innych biurach podróży. Jesteśmy z Wami i dla Was 24/7.

SPRAWDŹ KTO JEST W ZESPOLE

Nowe znajomości


Nie ukrywamy że wyjazdy nie są dla wszystkich. Nasz target to przedział wiekowy 18 -3 0-kilka lat. W autokarze nie spotkasz grupy 60 latków jadących z twojego biura podróży na ten sam turnus, sorry.

SPRAWDŹ ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH WYJAZDÓW

Wyjazdy z SHAKE IT! to gwarancja niezapomnianych imprez, do których będzie się wracać jeszcze długo po zakończeniu studiów. Są to najbardziej męczące a jednocześnie najbardziej relaksujące wakacje, jakie można sobie wyobrazić – w sam raz na odreagowanie wrześniowej sesji.
Ogólnie mówi się, że wspomnienia dzielą się na te, które fajnie pamiętać ale wstyd opowiadać i na te, które wstyd pamiętać ale fajnie opowiadać – z SHAKE IT! będziesz miał każde :)

Maciek, 26 lat

Maciek

Gruba impreza


U nas zabawa zaczyna się od zbiórki na pod autokarami… i trwa przez cały rok na imprezach powyjazdowych i wielu innych eventach które nakręcamy. Nowe przyjaźnie, miłość, zabawa. To wszystko jest tutaj.

Doświadczenie


Robimy wyjazdy od 2007 roku. Zaczynaliśmy jako samorządowcy, w miejscu gdzie początek miały największe studenckie biura podróży w Polsce. Kibicujemy im, a sami robimy to dalej z pasją i energią!

KTO JEST W KADRZE?

Unikatowa koszulka


Każdy uczestnik dostaje od nas w prezencie unikatową koszulkę wyjazdową – co roku, na każdym wyjeździe inną. Nasi graficy starają się o takie projekty w których chcielibyście chodzić na co dzień. To nasz cel.

Autokary


Jest kilka rzeczy na których nie oszczędzamy, to m.in. transport. Staramy się żeby komfort naszej podróży był jak największy.

Wow, fantastycznie, podoba mi się!

Szukasz prawdziwych wrażeń?

lub zobacz pełną ofertę wyjazdów

Dowiedz się o wszystkim pierwszy!