Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie długiego weekendu niż wypad do Lwowa! Zaledwie kilka godzin jazdy od Warszawy a wkracza się jak do innego świata. Mówimy dosyć nudnym weekendom w domu! Tylko we Lwowie czeka na Was masa historycznych i kulturowych perełek (również z dziejów Polski!) a do tego idealna atmosfera do studenckiej integracji - masa miejsc do wieczornej zabawy i wyjątkowo niskie ceny we wszystkich lokalach. Proste!

Lwów to miejsce przesiąknięte starodawnym urokiem – dzięki wyjątkowo zachowanej architekturze gotyckiej i renesansowej oraz połączeniu delikatnie zakrzywionych uliczek z ukrytymi zakątkami zalicza się on do grona miast europejskich, które każdy z nas powinien odwiedzić. Na naszym wyjeździe nie zapominamy jednak również o różnych mniejszych przyjemnościach dla uczestników – wspólne tour de pub, wypad do lokalnych klubów, czy spokojny wieczór przy planszówkach. Jedno jest pewne: każdy znajdzie coś dla siebie!


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/shakeit/shakeit.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175
SPRAWDŹCIE ARCHIWUM POZOSTAŁYCH WYJAZDÓW!
Grecja Nea Potidea
Włochy Cupra Marittima
Czarnogóra Ulcinj
Chorwacja Omis
Bułgaria Słoneczny Brzeg
Praga Czechy
Val di Fiemme
Sylwester w polskich górach
Hiszpania Blanes
Czarnogóra Herceg Novi
Włochy Lignano