Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Jak przeżyć najlepsze wakacje

Podstawa wszystkich wakacji wypoczynkowych jest taka sama: morze, słońce i odrobina zwiedzania. Co więc zrobić, żeby wakacje jakich wiele stały się wakacjami niezapomnianymi? Takimi, które będą celem do osiągnięcia przy następnych wyjazdach, gdzie dni nie będą wyglądać tak samo i będziecie mogli je wreszcie rozróżnić. Wakacje, o których opowieściami będziecie przez lata zamęczać znajomych i wspominać z wciąż rosnącym zachwytem…

Oto kilka prostych kroków by stworzyć najlepsze wakacje ever.

Zakochaj się w trakcie wakacji

To będzie jedno z najgłupszych pytań jakie zadam w całym moim życiu, ale czy pamiętasz „Titanica”? Pomińmy katastroficzne sceny i skupmy się na miłych rzeczach. Długa i nudna podróż w towarzystwie sztywnej rodziny zmieniła się w niesamowitą przygodę dzięki odrobinie namiętności i miłości. Dlaczego nie wziąć przykładu z głównych bohaterów i nie dać ponieś się odrobinie miłości? Zyskacie osobę, która zawsze będzie miała ochotę posmarować was kremem do opalania, czy podzielić się obiadem. Będziecie też mieli możliwość odegrania sceny, przy której rodzice zakrywali wam oczy. Wiem, że mogą być małe problemy ze znalezieniem zabytkowego samochodu z początku XX wieku, ale można to jakoś obejść… Studenckie wyjazdy są zaś idealnym miejscem do poznania swojej drugiej połówki – masa osób w podobnym wieku, pełna integracja uczestników, dobre humory spowodowane słońcem i wakacjami – tylko działać!

Zwiedzaj i korzystaj jak najwięcej

To trudne do uwierzenia, ale naprawdę są takie miejsca gdzie seks jest bardziej ekscytujący od tego w sypialni na łóżku. Rozejrzyjcie się i akcja! (Postarajcie się najpierw dowiedzieć czy nie zamierzacie łamać prawa. Może i areszt jest najbardziej zapadającą w pamięć sytuacją, ale z pewnością nie daje zbyt pozytywnych emocji).

Znajdź towarzyszy zabawy

Najlepiej studentów z niebanalnymi pomysłami i osobowościami. Nie od dziś wiadomo, że w grupie raźniej, weselej i głośniej. Zawsze znajdzie się ktoś, kto ochoczo przystanie na Twój szalony pomysł, wejdzie w najgłupszy zakład, czy przyjmie rolę „skrzydłowego”. Słyszałeś o studenckich wyjazdach SHAKE IT!? Uczestnicy tych wyjazdów to najlepsi towarzysze do zabawy.Jedziesz z nami? Gratuluję, jesteś członkiem prawdopodobnie najlepszej wakacyjnej grupy ever. Zastanawiasz się? Nie ma nad czym. Wyobraźnia nie jest w stanie wymyślić tak mega-epickiej zabawy. Po prostu się zapisz!

Tańcz, śpiewaj, szalej

Nie wstydź się śpiewać na głównej ulicy i tańczyć na stole. Wyobraź sobie, że wszystko to robisz doskonale. Nawet jeśli doskonale nie będzie wszyscy docenią odwagę i uznają Cię za króla lub królową dobrej zabawy. Jedna dobra rada: alkoholu jest w pewnym momencie za dużo i potrafi zabrać jeden dzień doskonałej zabawy, więc uważaj! Ale o tym gdzie indziej…

Nie marnuj dni lata

Pamiętaj, że wakacje nie trwają wiecznie, a chwila nudy (nie wliczamy w to opalania – opalanie jest dobre; w ramach rozsądku oczywiście) to minus do ogólnej oceny wypoczynku. Staraj się więc wykorzystać każdą chwilę. Wyciągaj znajomych do zabawy, wymyślaj ciekawe aktywności. Baw się cały czas!

Zakłady, zakłady, zakłady…

Niby proste i banalne, a potrafi zmienić zwiedzanie ruin w najlepszą zabawę. Wymyślaj głupie zadania i wciągaj ludzi do zabawy. Nie musi być ani twórczo ani zbyt trudno. Odrobina rywalizacji zmieni prosty zakład w zawody światowej rangi, a wygrany poczuje się jakby właśnie zdobył złoto na Olimpiadzie.

Zaufaj klasykom

Rób to co robią wszyscy na wakacjach. Korzystaj ze słońca i morza, rzucaj piłką i frisbee. Wypróbuj też wakacyjną klasykę: oglądaj wschody i zachody słońca, kąp się w morzu na golasa, znajdź ustronne miejsce i zrób prywatną plażę nudystów. Wymyśl coś co stanie się „must to do” dla następnych pokoleń.

Wypróbuj nowe smaki

Z zacięciem smakosza szukaj lokalnych dań i trunków i smakuj. Wypatruj małych, rodzinnych restauracji z genialną kucharką, poznaj stałych mieszkańców i daj się poczęstować trunkiem domowej roboty. Nie bój się ośmiornicy –może stanie się ona Twoim ulubionym daniem. PRÓBUJ! A już dziś możesz zapoznać się ze smakołykami kuchni greckiej, rozmarzyć się nad drinkiem na włoskim wybrzeżu czy stać się specjalistą w kwestii czarnogórskich win.

Dokumentuj wszystkie wspomnienia

Rób zdjęcia. Kręć filmy. Sprzęt nie jest ważny! Może wydawać się trochę nudno i zabierać odrobinę czasu zabawie, ale naprawdę warto. Po powrocie będziesz chciał pochwalić się przed znajomymi szalonymi imprezami i najlepszymi towarzyszami zabawy, więc pamiętaj o złotej zasadzie : pics or it didn’t happen. Na naszym blogu możesz zaś dowiedzieć się jak rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem wakacyjnych filmików.

Patrząc z perspektywy naprawdę nie jest ważne gdzie spędzasz wakacje – czy masz zaplanowane jakieś orientalne podróże czy może wycieczkę po polskich górach. Najważniejsze by w pełni z nich korzystać, być otwartym na nowe przygody oraz znajomości. To właśnie czyni wakacje niezapomnianymi.

Share this post
  , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *