Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Czy są jakieś zniżki?

Wielu z Was pyta o zniżki na naszych wyjazdach. Poniżej prezentujemy mały FAQ. Jeżeli macie inne pytania dotyczące zniżek piszcie śmiało używając formularza kontaktowego lub dzwońcie bezpośrednio do koordynatorów poszczególnych wyjazdów.

Pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to @#$%

Jakie mamy dla Was zniżki?

Zniżka First Minute / Last Minute? Czemu by nie - nawet do 100zł taniej!

Na większość z naszych wyjazdów oferujemy czasowe zniżki First / Last Minute. Ich póla i czas trwania zależą od konkretnego wyjazdu. By być na bieżąco i załapać się na zniżkę polecamy śledzić nasz profil na Facebooku – tam najszybciej informujemy o obecnych zniżkach. Czy można mieć jeszcze więcej? A i owszem! Zniżki z tej kategorii łączą się z pozostałymi naszymi zniżkami, nic tylko w nich przebierać!

Zniżki grupowe? TAK! Miejsce gratis lub 7% taniej!

Jedziecie większą ekipą? Super! Na naszych wyjazdach mamy dla Was konkretną zniżkę! Na każde płacące 14 osób 15 osoba z ekipy jedzie gratis. Co to oznacza? Możesz zebrać ekipę i pojechać gratis jako 15 osoba lub każdemu z Waszej paczki obniżymy cenę o 7% . Przy zapisach wystarczy, że napiszecie z jakiej ekipy jesteście i podacie w miejscu na kod rabatowy kod: #GR-07% bądź podacie dane osoby jadącej za free.

Zniżki dla stałych bywalców? Oczywiście! Przynajmniej 50 zł w kieszeni!

Nic nas tak nie cieszy jak Wy – stała ekipa naszych ziomków, którzy jeżdżą z nami co roku. Byliśmy już w Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Grecji, Hiszpanii, Włoszech i wielu innych miejscówkach w Polsce i Europie. Jeżeli byliście już na jakimś wyjeździe dajcie nam o tym znać w odpowiednim polu w formularzu rejestracyjnym (które wyjazdy, kiedy się odbyły) a dodatkowo w miejscu na kod rabatowy wpiszcie kod odpowiadający ilości Waszych wyjazdów:

  • Macie za sobą 2 wyjazdy z nami? Dostajecie od nas 50zł zniżki w prezencie! Kod: #SK0215
  • Byliście z SHAKE IT! aż na 3 wyjazdach? Możecie sobie wybrać dowolny fakultet w gratisie! Kod: #SK0315
  • Już 4 wyjazdy z nami za Wami? Wow! Należy Wam się wielki szacun – macie od nas 100zł zniżki na kolejny wyjazd! Kod: #SK0415

Własny transport? OK! Masz zniżkę!

Posiadamy także zniżki dla ludzi, którzy deklarują własny dojazd na miejsce. Wielkość zniżki zależy od konkretnego wyjazdu. Jeżeli jesteście zainteresowani dojazdem własnym poinformujcie nas o tym w komentarzu przy zapisach lub skontaktujcie się bezpośrednio z koordynatorem danego wyjazdu.

Dziwny kod? Musiałeś załapać się na naszą zniżkę okolicznościową!

Jakby tego było mało często istnieje szansa wygrania dodatkowych zniżek na nasze wyjazdy  w konkursach prowadzonych na fanpage’u (jak np. konkurs fotograficzny SHAKE your CAMERA), konkursach prowadzonych na imprezach, których jesteśmy partnerami (np. Juwenalia PW, Reggaeland), czy też w trakcie spontanicznych promocji na FB. Śledźcie co się u nas dzieje, by zwiększyć swoje szanse na zgarnięcie bonusów.


* UWAGA! Jak to zwykle bywa zniżki nie łączą się (w każdym razie nie wszystkie i nie zawsze). Jeżeli kombinujesz jak połączyć dwie lub więcej zniżek skontaktuj się z nami wcześniej.

Share this post
  , , , ,