Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Ulcinj – przepiękna miejscowość czarnogórska położona na górzystym terenie zapewniając tym samym nie tylko nieskazitelną kondycję u odwiedzających ale przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki wybrzeża. Całodzienne wylegiwanie się na zacisznych skałkach przeplatało nam się z całonocnymi tęgimi baletami na plaży i w klubach. A do tego gorące słońce, przezroczyste morze, orzeźwiające drinki – nic więcej do szczęścia nie trzeba!

Gdy dołoży się do tego zwiedzanie orientalnej Albanii, popołudnie spędzone w Dubrowniku, tour po najważniejszych i najpiękniejszych zakątkach Montenegro oraz rejsy statkiem zarówno po krystalicznych wodach jeziora Szkoderskiego, jak i pośród imprezowych fal morza Adriatyckiego, nie trudno się dziwić, że wyjazdy do Ulcinj cieszyły się w tym roku takim zainteresowaniem. Tylko dla Was sneak peek tego co działo się na wyjazdach.

Czarnogóra Ulcinj

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/shakeit/shakeit.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175

Dodatkowo filmik z Ulcinj idealnie obrazujący klimat wyjazdów:

SPRAWDŹCIE ARCHIWUM POZOSTAŁYCH WYJAZDÓW!
Grecja Nea Potidea
Chorwacja Omis
Włochy Cupra Marittima
Bułgaria Słoneczny Brzeg
Praga Czechy
Val di Fiemme
Sylwester w polskich górach
Hiszpania Blanes
Włochy Lignano
Czarnogóra Herceg Novi