Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Tapety na zimową porę

Zima wzywa! Listopadowa szaruga kończy się i już wkrótce Świat okryje się cudownym, białym puchem! Właśnie na tą okazję SHAKE IT! przygotował dla Was coś w sam raz na przywitanie zimy – zimowe tapety na Wasze pulpity, komórki czy zdjęcia w tle na Facebook’u :) Bierzcie je śmiało (linki na dole) i pamiętajcie, że najlepiej przywitać zimę razem z SHAKE IT!

Studencki wyjazd na start sezonu?

Skoro zima już za pasem nie ma na co czekać i najwyższa pora zacząć z niej korzystać. Z nami możecie cieszyć się nią w pełni już na początku grudnia. Na start sezonu przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego: wypad do prawdopodobnie najlepszej miejscówki w Alpach, francuskiego Val Thorens! Co w niej jest najlepszego?

SHAKE IT! Hello Winter: Val Thorens, Francja

Val Thorens to właściwie miasto na stoku. Poważnie! Chcecie pójść do sklepu? Ok, zakładacie narty / deskę w progu apartamentu, hop przez okno i wypinacie się dopiero na progu. Z naszej górskiej chatki (tak swoją drogą to świetna miejscówka – klimatyczne, duże pokoje w drewnie, aneksy kuchenne, prywatność dla par bo mamy pokoje 2-os., sauna, generalnie niezłe miejsce na chillout) mamy ok. 100 m do wyciągu. Kto nie był musi spróbować!

Cały region 3 dolin (słynne francuskie 3 Vallées) to ponad 600 km tras….i mają tam wszystko! Snowparki, tereny do jazdy po muldach, świetne miejscówki do jazdy za trasą… cóż, Val Thorens to miejsce, którego nie możecie ominąć jeśli kochacie sporty zimowe. Klimat miażdży a imprezy apres ski (franc. Après-ski czyli po nartach ;p) są po prostu epickie.

Tapety zimowe: przywitaj zimę z SHAKE IT!

Pliki do ściągnięcia tutaj:

Share this post
  , , , , , , , , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *