Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Ranking najpopularniejszych miejsc na selfie

Mówi się, że jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów – jakże prawdziwe jest to powiedzenie szczególnie w dzisiejszych czasach smartfonów, social media, permanentnego siedzenia w sieci i przede wszystkim wszechobecnych… SELFIE. Papież sobie takowe robi, politycy na całym świecie je robią, każdy mniejszy czy większy celebryta, poczynając od Siwiec a kończąc na Beyonce, je robi. Cykamy sobie zdjęcia na imprezach ze znajomymi, z naszymi zwierzętami, podczas wyjazdów studenckich, z nową fryzurą albo ciuchem, na siłowni, czy też łapiemy swoje odbicie w każdym możliwym przedmiocie. O ile do tej pory gro selfie wzbudza na naszych twarzach co najmniej ironiczny uśmieszek, tak nie da się ukryć, że weszły one na stałe do naszego codziennego życia i są przez nas co raz częściej spotykane.

Idealnym przykładem tego zjawiska są fotki z naszej ulubionej kategorii – “selfie podróżnicze”.  Kto nie lubi chwalić się pięknymi miejscami, które odwiedził w trakcie wojaży…? Ostatnimi czasy Attractiontix postanowiło stworzyć ranking najpopularniejszych miejsc do robienia sobie selfie wyszukując na Instagramie zdjęć ohashtagowanych #selfie + #nazwa miejsca. Sprawdźcie co znalazło się na ich liście.

10. Most Londyński, Londyn (3 820 zdjęć)

selfie_london bridge

9. Taras widokowy na wieżowcu Rockefellera, Nowy Jork (4 290 zdjęć)

selfie_top of rock

8. Koloseum, Rzym (4 670 zdjęć)

selfie_koloseum

7. Disneyland, Paryż (4 740 zdjęć)

selfie_paris

6. Sagrada Familia, Barcelona (4 970 zdjęć)

selfie_sagrada

5. Empire State Building, Nowy Jork (3 820 zdjęć)

selfie_empire

4. Big Ben, Londyn (8 780 zdjęć)

selfie_big ben

3. Burdż Chalifa, Dubaj (8 860 zdjęć)

selfie_khalifa

2. Walt Disney World, Floryda (9 870 zdjęć)

selfie_florida

1. Wieża Eiffla, Paryż (10 700 zdjęć)

selfie_EiffelTower

 Gdybyście mogli wybrać dowolne miejsce na świecie, gdzie najbardziej chcielibyście zrobić sobie selfie? Czy wiecie, że w trakcie naszych wyjazdów studenckich do Hiszpanii macie możliwość zrobienia sobie zdjęcia w aż trzech wymienionych wyżej miejscach? :D

Share this post
  , , , , , , , , , , , , ,


One thought on “Ranking najpopularniejszych miejsc na selfie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *