Masz pytania? Dzwoń! +48 7337-74-253

Darmowe tapety na lepszy początek dnia

Pozytywne tapety na Waszych telefonach to łatwy sposób na uprzyjemnienie sobie dnia – sprawdźcie naszą najnowszą kolekcję zupełnie darmowych tapet na dzień dobry :)

Jak zaczynacie dzień?

Mój budzik w komórce dzwoni z samego rana i pierwsze co robię to męcząc się, na pół śpiący, próbuję przesunąć na bok te paskudne, pulsujące czerwone kółko na pasku ze strzałkami, żeby jak najszybciej go wyłączyć. Ok, wstaję. Chwila z komórką – szybki look na powiadomienia. Nie ma sms? Co nowego na fejsie (“Przecież położyłem się o 2:00, jest 9:00, musi już coś być nie?”)? Dalej w kółko to samo.

Komórka jest z nami przez cały czas…  czasem wydaje mi się, że patrzymy się na nią częściej niż na swoją rodzinę / dziewczynę / chłopaka / na ludzi wokół. Ale to temat na później.

Problem?

Popękany wyświetlacz mojego telefonu wygląda dość smutno. Tapeta to standardowe pierwsze z brzegu zdjęcie dmuchawców… pajęczyna i dmuchawce – super połączenie :/ Bardzo miło zacząć dzień patrząc na swój telefon :/

Ogromny wpływ na nasze życie ma to czym się otaczamy – czy to jeśli chodzi o ludzi (dołujemy się żyjąc w środowisku, gdzie nikt Was nie wspiera, wszyscy oceniają itd. – rozkwitamy, gdy mamy przyjaciół, którzy w nas wierzą) czy przedmioty – lubimy przebywać w ładnych miejscach, zadbanych parkach, wśród wspaniałej architektury – od razu czujemy się lepiej.

Rozwiązanie problemu?

Patrząc kolejny raz na wyświetlacz mojego telefonu stwierdziłem, że trzeba zacząć od rzeczy małych. Zmieniłem swoją tapetę na dużo weselszą i motywującą… a potem stwierdziłem:

“Hej! Czemu nie podzielić się tym ze wszystkimi, niech oni też mają lepszy dzień!”

Prezent od SHAKE IT! dla Was!

Te kilka tapet jest dla Was! 5 szczęśliwych, żywych kolorów i motywujące, pozytywne, krótkie komunikaty. Prosto, minimalistycznie, bez kolorowych falbanek. Na lepszy początek dnia od SHAKE IT! dla Was :) Teraz, gdy zaczniecie dzień patrząc na komórkę mamy nadzieję, że poczujecie się odrobinę lepiej. I tak – nie patrzcie na nią zbyt często, zbyt piękny jest świat wokół! Wszystkiego dobrego!

prev all

PS.: Tapety są w rozdzielczości 1080 x 1920 px i powinny pasować do większości smartfonów. Dwie wersje – z logo SHAKE IT! i bez – ja wolę z logo (szczęśliwi, którzy czują, że realizują się w pracy i mogą się z nią utożsamiać). Enjoy, dzielcie się radością z innymi :)

PS2.: Jeśli macie pomysły na kolejne tapety w tej serii napiszcie o tym w komentarzu, podrzućcie swój ulubiony kolor, może zrobimy kolejne edycje :)

Pliki do ściągnięcia tutaj:

Share this post
  , , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *